Klaipėda pristato Kalėdinį himną – įvertinkite!

Featured Video Play Icon

Šventinį laikotarpį Klaipėda pradės ne tik įžiebdama daugiau šventiškai papuoštų miesto gatvių, net dvi kalėdines eglutes, bet ir pristatydama uostamiesčio Kalėdų himną. 

Džiaugiamės ir rodome: mes jau laukiam, mes jau švenčiam, pas mus jau vaikšto Kalėdų dvasia!

IDĖJOS AUTORIAI

Kaip teigiama išplatintame pranešime spaudai, visus metus kultūrinėmis iniciatyvomis kunkuliavęs uostamiestis 2017-uosius išlydi su muzikine dovana, kuri, net neabejojama, taps Klaipėdos bendruomenę vienijančiu Kalėdų himnu. 

Idėją Kalėdų eglutės įžiebimo renginiui į bendrą dainą sukviesti skirtingų kartų, skirtingų muzikinių stilių bei patirčių atlikėjus pasiūlė šventinių renginių organizatoriai – Viešoji įstaiga „Klaipėdos šventės“. Specialiai šiai progai buvo „perrašyta“ populiari kalėdinė melodija „It‘s the Most Wonderful Time of the Year“, kažkada tapusi įkvėpimu aktoriui ir dainininkui Sigitui Jačėnui, skambėjusi muzikinėje pasakoje „Painiava dėl Kalėdų senelio“.

Naujai įgroti kūrinį buvo patikėta jaunajai uostamiesčio muzikantų kartai – Klaipėdos jaunimo simfoniniam orkestrui (dir. Tomas Ambrozaitis), dainą atliko Sigutis Jačėnas, Kristina Jatautaitė, Jonas Sakalauskas, Ilja Gun (ROYCE), „Golden Age“ merginų duetas, romantišką kūrinį paįvairinęs repo motyvais. Solo partiją trimitu atliko ir pats Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Muzikinio klipo filmavimai. Organizatorių nuotr.

„Visi sutilpo, visiems pakako vietos ir erdvės saviraiškai. Rezultatas – nuoširdi ir jauki kalėdinė daina, kuriai linkime gero skrydžio į klausytojų širdis. Dainai sukurtas vaizdo klipas lyg šiltas pajūrio kūrėjų palinkėjimas Lietuvai. Džiaugiamės ir rodome: mes jau laukiam, mes jau švenčiam, pas mus jau vaikšto Kalėdų dvasia! Teaplanko ji ir jus“, – sako idėjos autoriai.

Kalėdinio himno idėjos autoriai – Dalia Grikšaitė, Živilė Putnienė, Romandas Žiubrys, muzikinio klipo režisieriai – Saulius Balčiūnas ir Eglė Miškinytė.

VOX ART pasidomėjus, kiek kainavo ši idėja, viešosios įstaigos „Klaipėdos šventės“ komunikacijos koordinatorė Živilė Putnienė teigė, kad tikrai nedaug, tačiau, „kadangi klipą kūrė fizinis asmuo, jo pajamų atskleisti negalime“. 

Muzikinė dovana su gausiu būriu atlikėjų, klaipėdiečiams ir miesto svečiams skambės gruodžio 2-ąją, 17 val. Teatro aikštėje, kai ryškiausiomis spalvomis nušvis centrinė miesto Kalėdų eglutė.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments