Patronuokite

Eiti į VOXART.lt puslapį PATREON patformoje

SKIRKITE 1,2% NUO GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO

VOXART.lt nuo šių metų vėl sugrįžo į Jūsų ekranus!

Jeigu Jums patinka mūsų kuriamas turinys ir norite, kad jo būtų įvairesnio ir daugiau, Jūs taip pat prie to galite prisidėti.

Kodėl VOXART.lt?

VOXART.lt siūlo būti atviriems, domėtis ir suprasti kultūros bei šiandien kuriamo meno procesus, vykstančius aplinkui, konstruktyviai diskutuoti, tobulėti, bendrauti ir kurti naujas idėjas kartu.

VOXART.lt veiklą grindžia aukščiausiais žurnalistikos standartais – skaidrumu, objektyvumu, nuomonės laisve ir įvairove, konstruktyviu turiniu, jo kokybe. 

VOXART.lt siekis – tapti pagrindine Lietuvoje kultūros žiniasklaidos priemone, kasdien padedančia orientuotis meno lauke bei aktyviai analizuojančia kultūros politikos formavimo ir jos įgyvendinimo procesus nacionaliniu ir regioniniu lygmeniu.

VOXART.lt nori apie aktualią kultūrą bei meną kalbėti aiškiai ir suprantamai – intelektualiai, bet paprastai.

VOXART.lt tikisi sujungti įvairias medijas – rašytinį tekstą, vaizdą ir garsą – tam, kad naujienas bei įkvėpimus atrastume Jums patogiausia forma.

Kaip skirti?

Kiekvienas mokesčių mokėtojas gali skirti 1,2% paramai nuo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio. Tai galite padaryti patogiai ir greitai elektroniniu būdu.

Užtruks vos 5 min.

  1. Prisijungiate prie VMI Elektroninio deklaravimo sistemos.
  2. Kairėje esančioje meniu srityje pasirenkate PILDYTI FORMĄ, iš siūlomų dažniausiai pildomų formų pasirenkate PRAŠYMAS SKIRTI PARAMĄ.
  3. Atsidariusiame lange pasirenkate gaublio ikoną – pildyti internetu ir atsidarys formos langas
  4. Jūsų duomenys jau bus įvesti, jums tereikia nurodyti mokestinius metus – 2019, pažymėti langelį, kad paramą skiriate paramos gavėjams, įrašyti gavėjo tipą – 2 – paramos gavėjas, paramos gavėjo kodą – 303138447 (Tai – viešoji įstaiga “Meno genas”, kuri administruoja ir kuria VOXART.lt), jeigu norite, kad jūsų parama būtų skirta tik VOXART.lt ir nenukeliautų kitoms viešosios įstaigos kultūros ir meno veikloms, įrayškite – VOXART. Taip pat įrašykite skiriamo mokesčio dyti (1,2), galiausiai – iki kada skiriate paramą (iki 2020, 2021, 2022 arba 2023 metų).
  5. Spaudžiate TIKRINTI KLAIDAS, jei viskas gerai – PATEIKTI DEKLARACIJĄ.

PAVYZDYS

Daugiau informacijos ir pagalba VMI puslapyje.