A. Areimos „Antikristas“ – teatro nemėgstantiems žmonėms

Spektaklio afiša.

Kovo 3, 4 ir 26 d. 19 val. „Menų spaustuvėje“ įvyks režisieriaus Artūro Areimos spektaklio – postpolitinės porno satyros „Antikristas“ premjera.

Mano tikslas – padėti žiūrovui virsti sąmoninga, šiuolaikine asmenybe, kad galėtų adekvačiai priimti šiandieną ir šių dienų informacinio srauto perteklių.

Artūras Areima

„Tai pats geriausias spektaklis, kurio dar nematėte. Tai pats juokingiausias spektaklis, apie kurį dar negirdėjote. Tai pats aistringiausias spektaklis, nuo kurio drėks Jėzaus stigmos, o vešlūs nukryžiuotojo karčiai liesis su gelsvu Trumpo kuodu.

Patikėkite mumis, naujaisiais šių dienų pranašais – mes atvesim jus į šviesų rytojų. Pažaiskime dievų puotą, kad nereikėtų sėsti ant Putino koto!“, – tokiu tekstu į „Antikristą“ kviečia kūrėjai.

Spektaklio režisierius Artūras Areima:

„Ruošiant spektaklį, didžiausias iššūkis buvo atrasti tvirtą ir tikslų santykį su šiandiena, kad žiūrovas jaustųsi patyręs medijų ir žiniasklaidos daugialypiškumą, kad suprastų, kuo šiandien jis yra maitinamas, „šeriamas“, kad galėtų atsirinkti sau naudingą ir tinkamą informaciją tam, kad susitiktų su pačiu savimi. Mano tikslas – padėti žiūrovui virsti sąmoninga, šiuolaikine asmenybe, kad galėtų adekvačiai priimti šiandieną ir šių dienų informacinio srauto perteklių.

Pasiruošimas spektakliui truko du mėnesius. Medžiagą jam pradėjau rinkti prieš ketverius metus, o pats pastatymas truko du mėnesius.
„Antikristas“ skirtas išties įvairiems žiūrovams. Tiek pasimetusiems šiandienoje, tiek abejojantiems, tiek pavargusiems nuo šiandienos ir nuo šiandieninio teatro, o labiausiai – teatro nemėgstantiems žiūrovams.“

0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments