„Taigi Cirkas“ naujausiame savo pasirodyme kalba apie gyvenimo cikliškumą

Organizatorių nuotr.

Rugsėjo 10 d. 18.30 val. Menų spaustuvėje (Šiltadaržio g. 6, Vilnius), Naujojo cirko savaitgalio metu, įvyks šiuolaikinio cirko trupės „Taigi Cirkas“ pasirodymo „Try Again“ eskizo pristatymas.

Pagrindinis tikslas – cirko disciplinų pagalba lakoniškai ir lengvai papasakoti nuoširdžią ir labai asmenišką istoriją.

„Try Again“ – tai šiuolaikinio cirko spektaklis apie gyvenimo cikliškumą. Tai istorija apie kelyje atsirandančias ne tik fizines, bet ir psichologines kliūtis. Tai istorija apie norą gyventi ir antrą šansą. Apie šokį, kai kūnas negali šokti. Apie žmogaus kūno ir proto galimybes. Apie prasmės paieškas beprasmybėje.

Šiuolaikinio cirko trupė „Taigi Cirkas“ susiformavo 2016 m. Šiuo metu ją sudaro cirko kūrėjai Konstantinas Kosovecas ir Elena Nechiporenko bei kompozitorė Jūra Elena Šedytė. Pagrindinis tikslas, kurį kūrėjai kelia šiam darbui – cirko disciplinų pagalba lakoniškai ir lengvai papasakoti nuoširdžią ir labai asmenišką istoriją.

Cirko trupės „Taigi Cirkas“ narys Konstantinas Kosovecas:

„Projektas „Try Again“ iki šiol nėra pabaigtas, jį kurti pradėjome 2017 m. pradžioje ir jau dabar turime planų rezidencijoms 2018-aisiais metais.
Kokie didžiausi iššūkiai ruošiantis premjerai? Yra gan sudėtinga rasti vieną vietą, kurioje galėtume repetuoti visas spektaklio dalis. Šiuo metu spektakliui reikia bent 6 m aukščio virvės taško, grindų šokiui ir čiužinio saugumui. Iš kitos pusės, džiugina, kad tai išvis įmanoma. Be to, šiame etape dirbame be teatro ar šokio režisieriaus, bandydami atrasti savo cirką.“

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments