56-oji Šiaulių menininkų paroda sutelks daugiau nei 40 kūrėjų

Renginio afiša. Organizatorių nuotr.

Balandžio 13 d. 17 val. Šiaulių dailės galerijoje (Vilniaus g. 245) vyks 56-osios Šiaulių menininkų parodos atidarymas. Paroda kasmet sukuria platformą, kurioje galima susipažinti, diskutuoti, vertinti meninę tradiciją iš skirtingų perspektyvų, palyginti kūrybinį potencialą lokaliame, respublikiniame bei tarptautiniame kontekste.

Daug autorių, labai didelė įvairovė, manau, įdomu ne tik mums, kūrėjams, bet ir miestiečiams, kurie gali rasti savo mylimo dailininko darbą, pamatyti, kas naujo jų kūryboje.

Benas Alejūnas

Šiais metais Šiaulių dailės galerijoje bus galima išvysti tapybos, grafikos, skulptūros, keramikos, fotografijos ir kt. meno kūrinių. Parodoje dalyvauja virš 40 kūrėjų. Paroda veiks iki balandžio 30 d.

Parodos dalyviai: Benas Alejūnas, Simona Bagdonaitė – Gubinienė, Rimas Bagdonas, Gediminas Beržinis, Eglė Bičkienė, Kazys Bimba, Vilius Biskis, Rimantas T. Buivydas, Ramūnas Dagys, Gitana Evseičikaitė, Ričardas Garbačiauskas, Egidijus Godliauskas, Arvydas Gudas, Žaneta Jasaitytė, Gitana Kaltanienė, Ieva Kavaliauskaitė, Virginijus Kinčinaitis, Vaiva Kovieraitė – Trumpė, Bitė Kuic, Vilma Kundrotienė, Vitalija Kurtinaitienė, Vilma Laužikienė, Vitalija Lesauskienė, Virgis Malčius, Renata Murauskaitė, Nijolė Ošurkovienė, Alvidas Paškauskas, Dalius Puzinas, Bronius Rudys, Antanas Šeronas, Andrius Seselskas, Irena Šliuželienė, Vilius Šliuželis, Živilė Spūdytė (Žvėrūna), Regina Šulskytė, Virginijus Tamošiūnas, Dainius Trumpis, Arūnas Vasiliauskas, Aldona Visockienė, Antanas Visockis, Viktorija Visockytė, Vidmantas Zarėka, Vita Žabarauskaitė.

Vienas iš parodos dalyvių tapytojas Benas Alejūnas:

„56-ojoje Šiaulių menininkų parodoje pristatysiu vieną tapybos darbą „Dalia. Arba ledo vaikai“, sukurtą 2017 m. Laikausi principo, jog parodose (ypač Šiauliuose) reikia rodyti tik naujausius savo darbus.
Ši paroda man tarsi šventė, susitikimas su kolegomis dailininkais, vykstantis kartą metuose. Susirenkama ne tik parodyti naujausius savo darbus, bet ir pasidairyti, ką įdomaus nuveikė kiti.

Daug autorių, labai didelė darbų įvairovė, manau, įdomu ne tik mums, kūrėjams, bet ir miestiečiams, kurie gali rasti savo mylimo dailininko darbą, pamatyti, kas naujo jų kūryboje. Tai – graži tradicija, kurią norisi tęsti. Joje dalyvausiu jau 5 kartą iš eilės, tai savotiškas mažas jubiliejus ir man pačiam. Ši paroda buvo vienas iš pirmųjų renginių, kuriais pradėjau savo parodinę veiklą, todėl jaučiu jai šiokius tokius sentimentus.“  

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments