Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Edukacija „Neatpažintas neskraidantis objektas arba nežinomybės nelaboratorija“

2021-04-25 | 12:00 - 13:00

Kviečiame dalyvauti edukaciniame užsiėmime „Neatpažintas neskraidantis objektas arba nežinomybės nelaboratorija“!

Tiesioginės transliacijos iš Vilniaus Jaunimo teatro metu dalyvius balandžio 24, 25 d. kviečiame drauge su režisiere Saule Norkute ir scenografe Šarūne Pečiukonyte tapti nežinomybės laboratorijos tyrėjais (nuotoliniu būdu – zoom interneto platformoje).

Dalyvių tyrimo objektas — tai didelė keista pilka dėžė, netikėtai atsidūrusi teatre. Edukacinio užsiėmimo metu pasitelkę įvairius įvietinto teatro kūrimo principus mėginsime ieškoti atsakymų į klausimus: kas šią dėžę teatre paliko? Koks turinys joje slepiasi? Kokius naujus metodus turime išrasti nežinomybei tyrinėti? Kokios istorijos gimsta jungiant iš pažiūros atsietas dalis, ir t.t. Ką susitikimas su nežinomybe atskleidžia mums apie mus pačius?

Nukreipę žvilgsnį į šį nežinomą objektą ir jame besislepiantį turinį, dalyviai po truputį įgis įrankių ir sužinos naujų būdų, kaip tyrinėti nežinomybę savyje bei artimoje aplinkoje. Mes iššūkį vaizduotei ir pabandys nežinomybei suteikti ne baisaus, griaunančio ir nesuprantamo monstro/jausmo formą, o pasižiūrėti į ją kaip į atvirą galimybę, kuri kviečia tirti, kurti ir augti.

Režisierė Saulė Norkutė ir scenografė Šarūnė Pečiukonytė 2020 m. drauge su Lietuvos mokyklų penktų – septintų klasių moksleiviais ir jų mokytojais surengė edukacinį projektą „Susitikimas nežinomoje teritorijoje“, jo metu visa komanda domėjosi, kaip mes kalbame apie nežinomybę ir kokiomis saugiomis priemonėmis ją galima tyrinėti. Vienas pagrindinių šio projekto veikėjų – vaizduotė. Komanda domėjosi ir mokėsi kūrybingai tyrinėti nežinomus dalykus, naudotis nuotolinėmis galimybėmis, žadinti vaizduotę. Šį edukacinį užsiėmimą menininkės parengė pagal „Susitikimo nežinomoje teritorijoje“ metu drauge su moksleiviais ir mokytojais sukauptą patirtį.

Užsiėmimo trukmė: nuo 45 iki 60 min.

Grupė: iki 20 asm. (arba klasė su mokytoja/u)

Amžius: užsiėmimas skirtas 9–12 metų vaikams

Data: balandžio 24 d. 15.00, balandžio 25 d. 12 val.

Vieta: zoom interneto platforma


SVARBU! Būtina registracija:
prašom užpildyti registracijos formą ČIA

Informacija

Data:
2021-04-25
Laikas:
12:00 - 13:00
Renginys kategorijos:
,
Renginys žymos:
Interneto svetainė:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpX_JJhtVu-5KdqLnNrsns0tlAsMGQzXkIqwkP5-_VRBr3Pg/viewform

Vieta

Virtualus renginys

Organizatorius

Valstybinis jaunimo teatras
View Organizatorius Website