Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Atvėrimai / Openings

2020-12-18 - 2021-01-31

„The Rooster Gallery“ drauge su „Skalvijos“ kino centru kviečia į paskutinę sezono parodą „Atvėrimai“.

Tradicine tapusi, metų pabaigą ir artėjantį didžiųjų žiemos švenčių sezoną žyminti paroda, tarsi kasmetinis galerijos ir jos menininkų veiklos apibendrinimas, šiemet dėl pandemijos ribojimų įgaus netradicinį formatą – paroda eksponuojama „Skalvijos“ kino centro languose specialiai įrengtose konstrukcijose. Šiai parodai įrengtas apšvietimas veiks ir nakties metu, tad ekspoziciją galima apžiūrėti nesibūriuojant, pasivaikščiojimo gryname ore metu arba tiesiog pro automobilio langą.

Šiemetiniai iššūkiai paskatino kūrėjus permąstyti atvirumo sąvoką ir skirtingus jos aspektus. Tad ekspozicijoje aktualizuojamos įvairios atvirumo formos ir galimybės: nuo fizinio erdvių atvėrimo, parodų atidarymo iki kūrinio atvirumo idėjos ir atsivėrimo kūrybinei bendrystei. Individualiais rakursais ši tema interpretuojama ir kiekvieno menininko kūryboje, apimdama tiek meninės raiškos formas, tiek psichologinius, socialinius, kultūrinius aspektus. Atveriami ir asmeniniai išgyvenimai, ir bendrosios, universalios patirtys. Greta eksponuojami menininkų darbai ne tik kuria atskirus naratyvus, bet susijungia į bendrą pasakojimų tinklą. O atsiverdami miesto ir jo architektūros aplinkoje, įtraukia į šį pokalbį ir praeivius.

Dalyvaujantys menininkai: Raminta Blaževičiūtė, Tomas Daukša, Eglė Karpavičiūtė, Vytautas Kumža, Alina Melnikova, Auksė Miliukaitė, Eglė Norkutė, Vita Opolskytė, Andrius Zakarauskas.

Parodos architektūra: Ūla Žebrauskaitė ir Viktorija Rimkutė.

Paroda kino centro languose veiks iki sausio 31 dienos kasdien nuo 12 valandos dienos iki 1 valandos nakties.

„The Rooster Gallery“ parodų ciklą remia Lietuvos kultūros taryba bei Vilniaus miesto savivaldybė.

Informacija

Pradžia:
2020-12-18
Pabaiga:
31 sausio
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/243309287145291/

Organizatoriai

„Skalvijos“ kino centras
The Rooster Gallery

Vieta

„Skalvijos<strong>“</strong> kino centras
A. Goštauto g. 2
Vilnius, 01104 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
https://skalvija.lt/