Tarpdisciplininis projektas „Cry Wolf: Vilgaudas“ kalba apie kalinių gyvenimą

„Cry Wolf: Vilgaudas“. Organizatorių nuotr.

Muzikos, teatro ir šokio mylėtojams režisierius Justinas Kalinauskas, kompozitorius Arnas Mikalkėnas ir choreografas Marius Pinigis ruošia premjerą „Cry Wolf: Vilgaudas“.

Šiame garso pasirodyme vyrauja eksperimentinis požiūris ir alternatyvios sceninės formos paieškos.

Arnas Mikalkėnas

Tai – performatyvios išraiškos projektas, kuriame šiuolaikinio teatro, laisvojo džiazo improvizacijos ir šokio kalba pasakojama apie kalinių gyvenimą prieš ir po kalėjimo bei įvairius su tuo susijusius kontekstus. „Cry Wolf: Vilgaudas“  yra J. Kalinausko ir A. Mikalkėno kūrybinio bendradarbiavimo rezultatas, apibendrinantis per pastaruosius trejus metus vykdytus meninius eksperimentus.

Premjera žiūrovams bus pristatoma gruodžio 11 d. 19 val. KTU Kultūros centre (K. Donelaičio g. 73, Kaunas), 15 d. Energetikos ir technikos muziejuje (Rinktinės g. 2, Vilnius) ir 17 d. Klaipėdos kultūros fabrike (Bangų g. 5A, Klaipėda).

Kompozitorius Arnas Mikalkėnas:

„Kūrybinio proceso metu atlikėjai – trys Lietuvos saksofono meistrai – Dovydas Stalmokas, Tomas Razmus ir Simonas Šipavičius – dirbo ieškodami naujos ir neįprastos sceninės išraiškos, kuri nėra būdinga muzikos pasaulyje. Pasirodymo metu jie ne tik atlieka muziką, bet ir kuria spektaklio veiksmą.

Todėl šiame garso pasirodyme vyrauja eksperimentinis požiūris ir alternatyvios sceninės formos paieškos. „Cry Wolf: Vilgaudas“ laukiame publikos, ne tik besidominčios tarpdisciplininiais menais, bet ir saviironiškos. Nes spektaklyje saviironijos yra tikrai labai daug.“

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments