Susitikimas su menininku ir projektų kuratoriumi iš Vokietijos Rüdigeriu Eichholtzu

Rüdigeris Eichholtzas. Asmeninio archyvo nuotr.

Sausio 19 d., antradienį, 20 val. 30 min. džiazo klube „Paviljonas“ įvyks susitikimas su vokiečių menininku, tarptautinių projektų kuratoriumi Rüdigeriu Eichholtzu, kuris atvyksta į Vilnių užmegzti ryšių su įvairių meno sričių kūrėjais ir organizatoriais.

Rüdigeris yra atviras įvairioms idėjoms, jo vadybinė veikla apima įvairias šiuolaikinio meno apraiškas daugelyje meno sričių ir jų sintezę.

Marija Baranauskaitė

Susitikimo metu svečias pristatys savo veiklą bei pakvies susidomėjusius pabendrauti individualiai. Į susitikimą ypač kviečiami jaunieji menininkai, nes tai puiki proga naujai pažinčiai, kuri galėtų išaugti į tarptautinį kūrybinį bendradarbiavimą.

Susitikimo organizatorė Ieva Marija Baranauskaitė:

„Rüdigeris yra atviras įvairioms idėjoms, jo vadybinė veikla apima įvairias šiuolaikinio meno apraiškas daugelyje meno sričių ir jų sintezę. Susitikimo tikslas – sukurti tarptautiniu bendradarbiavimu pagrįstus ilgalaikius santykius, kurių dėka menininkai galėtų pristatyti savo kūrybą užsienio šalyse, praplėsti profesinės srities pažinčių ratą, bendradarbiaudami su užsienio menininkais. R. Eichholtzas jau ne pirmą kartą lankosi Lietuvoje.

Ankstesnių susitikimų metu užsimezgė bendradarbiavimas su tokiais jaunais lietuvių kūrėjais, kaip kompozitorė ir atlikėja Eglė Sirvydytė, šiemet D. Tamulevičiūtės premiją gavusi režisierė Karolina Žernytė, atlikėja, kompozitorė Ieva Marija Baranauskaitė, būgnininkas Viktoras Krasauskas, gitaristas Artūras Ševiakovas, šokėja Giedrė Kalinauskienė ir kiti. Turbūt vienas iš svarbesnių akcentų – šios kolaboracijos nėra vienkartiniai projektai, jos greičiau tampa ilgalaikiais profesiniais santykiais, kurie laikui bėgant tik tvirtėja ir plečiasi.“

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments