Šeštadienį „Be kompanijos“ siūlo susitikti šokio pusryčiuose

„Be kompanijos“: Agnietė Lisičkinaitė ir Greta Grinevičiūtė. © „Be kompanijos“

Nepriklausoma šokio organizacija „Be kompanijos“ liepos 24 d., šeštadienio, popietę kviečia praleisti interaktyviuose šokio pusryčiuose. Renginio metu kartu bus pabandoma rasti atsakymus, o gal pasėti naujus klausimus: kas, visgi, yra tas šiuolaikinis šokis?

Koks tas šiuolaikinis šokis ir kaip jį patiriu? Kaip jį formuoju? Kaip jį suprantu?

„Be kompanijos“

Toks renginio formatas diktuoja atvirus pokalbius, netikėtą šokio patyrimą bei pažinimą. „Šiuolaikinis šokis – tai savarankiškai šokanti skalbimo mašina. Iškeliu rankas ir taip šoku už laisvę. Tiltas tarp racionalaus ir jausminio būvio. Būdas aiškintis kasdienį absurdą ir nekasdienius metafizinius reiškinius. Koks tas šiuolaikinis šokis ir kaip jį patiriu? Kaip jį formuoju? Kaip jį suprantu? Koks jis turėtų būti ir koks jis yra?“ – klausia renginio organizatoriai.

„Be kompanijos“, geriau žinoma kaip Agnietės Lisičkinaitės ir Gretos Grinevičiūtės kūrybinis duetas, šį kartą plečia savo ribas ir į šokio vyksmą pasikvietė menininkus Ingą Galinytę bei Luką Karvelį. I. Galinytė – tarpdisciplininio meno kūrėja, savo kūryboje neretai kūną naudojanti kaip vieną iš pagrindinių medijų kūrinio idėjai atskleisti. L. Karvelis – jaunosios kartos lietuvių šokio menininkas, šiuolaikinį šokį suvokiantis plačiau už kūniško fiziškumo ribų.

Šokio pusryčiai. © „Be kompanijos“

Šokio pusryčiai vyks liepos 24 d., šeštadienį, 12 val. ir 15 val. „Menų spaustuvėje“ įsikūrusiame bare „Shinzo“ (Šiltadaržio g. 6, Vilnius). Renginys nemokamas. Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija: info@bekompanijos.lt.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments