Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Trimitas in Folk

2020-04-18 | 18:00 - 22:00

Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ koncertas „Trimitas in Folk“ – tai kūrybinis eksperimentas, kuriame susijungia liaudies dainų poetika, vingri melodika, autentiškai stilistikai artimas Loretos Sungailienės atlikimas su meistriškomis „Trimito“ bei trombonininko Vytauto Pilibavičiaus džiazo bei šiuolaikinės muzikos interpretacijomis.

Vytautas Pilibavičius –  daugelio šios programos kompozicijų autorius. Jis yra trombono virtuozas, dirigentas bei kompozitorius, savo improvizacijomis bei originaliais kūriniais stebinantis klausytojus Lietuvoje ir užsienyje.

Etnomuzikologė, televizijos laidų vedėja Loreta Sungailienė žinoma ne tik kaip liaudies dainų tyrinėtoja, atlikėja, bet ir kaip įvairių šiuolaikinio folkloro projektų („Folkšokas“, „Sutartinės party“, „ZAP.4 elementai“ ir kt.) dalyvė.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ – visų laikų žinomiausias Lietuvos pučiamųjų orkestras, grojantis klasikinius, šiuolaikinius, sakralinius, estradinius, džiazo kūrinius, šiame koncerte pasineria į iš šaknų kylančią muziką ir išaudžia naują spalvingą modernios lietuviškos muzikos audinį.

 

PROGRAMOJE – originalios Vytauto Pilibavičiaus kompozicijos ir jo aranžuotos lietuvių liaudies – kalendorinės, darbo, šeimos, karo – dainos iš įvairių Lietuvos regionų, taip pat džiazo improvizacijos lietuvių folkloro motyvais.

Dirigentas Ugnius Vaiginis

Daininkė Loreta Sungailienė

Trombonininkas Vytautas Pilibavičius

 

Koncerto trukmė: 1 val.


Koncerto nuoroda bus paskelbta artėjant numatytai datai „Trimito“ interneto puslapyje ir Facebook paskyroje.

Nuoroda bus aktyvi balandžio 18 d. nuo 18 iki 22 val.


 

Informacija

Data:
2020-04-18
Laikas:
18:00 - 22:00
Renginys žymos:
https://www.trimitas.lt

Vieta

Virtualus renginys

Organizatorius

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“
View Organizatorius Website