POST galerija pristato taktilinę garso ir šviesos instaliaciją „Always an I, Never a One“

Organizatorių nuotr.

POST galerija tęsia projektą „Šiuolaikinio meno sklaida POST galerijoje“ pristatydama taktilinę garso ir šviesos instaliaciją „ALWAYS AN I, NEVER A ONE [VISUOMET AŠ, NIEKUOMET VIENAS]“, kuri bus atidaroma liepos 20 d. 19 val. galerijoje (Laisvės al. 51A, Kaunas).

Parodai ruošiamės apie porą mėnesių – teko pasidalinti darbo krūvį. Dalis komandos dirbo Danijoje, Kopenhagos ir Aarhus miestuose, na o aš rūpinausi savo dalimi būdamas Kaune.

Tadas Stalyga

Anot parodos organizatorių, susiliejant polyčiui ir klausai, kybant ant intymumo pakraščio, jaukumas ir nejaukumas keičiasi vietomis. Šis darbas tiria mūsų intravertiškų ir ekstravetiškų patirčių dalumo supratimą jas apjungdamas į vieną būklę. Todėl, ryšį su šiuo kūriniu dalyvis kuriasi pats (dalyvaudamas).

Parodą kuria kompozitoriai Anja Tietze Lahrmann, Mai Ane Pil Siendentopp ir Bjørn Dam Larsen, architektės Sissel Sønderskov ir Astrid Stjernholm, architektė bei gamybos dizainerė Joanna Wojciechowicz, meno vadybininkas Matteo Cantarella ir menininkas Tadas Stalyga. Paroda veiks iki liepos 29 d.

Vienas iš parodos kūrėjų Tadas Stalyga:

„Mūsų komanda susibūrė per „Atelier Hotel Pro Forma“ programą. Ši programa yra transdisciplininio teatro „Hotel Pro Forma“ praktika, kuri skirta remti kylančių menininkų ir kultūros lauko veikėjų vystymąsi. Bendras darbas gimė po poros mėnesių intensyvaus bendradarbiavimo praktikoje.

Parodai POST galerijoje ruošiamės apie porą mėnesių – teko pasidalinti darbo krūvį. Dalis komandos dirbo Danijoje, Kopenhagos ir Aarhus miestuose, na o aš rūpinausi savo dalimi būdamas Kaune. Šią savaitę dalis komandos atskrido į Kauną, kur ir bandome viską surinkti į vieną vietą.
Didžiausiais iššūkis ruošiant šį darbą – logistinės ir techninės detalės.

Mūsų komanda išsibarsčiusi per kelias vietas, todėl tenka daug derinti: ir medžiagos siuvimą, ir karkaso konstravimą ir taip toliau. Kiti aspektai tapo lengvesni dėl POST galerijos komandos pagalbos – jie pasirūpino parodos viešinimo ir pristatymo darbais.“

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments