Poetės V. Jasukaitytės tekstus lydės saksofonų kvartetas

Renginio afiša.

Vasario 17 d. 17 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje (Gedimino pr. 51, Vilnius, 5a konferencijų salė) vyks poetės Vidmantės Jasukaitytės poezijos vakaras kartu su improvizacinės muzikos kvartetu „Katarsis4“.

Renginyje improvizacijos bus daug, bet struktūra ir tekstai suplanuoti. Kliausimės vienas kitu ir intuicija.

Kazimieras Jušinskas, „Katarsis4“

Poetės eilėse yra moters patirtis, matomas visas pasaulis, likimai ir žmogaus lūkesčiai, iš kurių iškyla pirmapradė moteris, nepraradusi savo baltiškos pasaulėjautos. Renginio metu susirinkusieji išvys netradicinę teatralizuotą poetinę-muzikinę kompozicija „La Loba“ – tai poezijos ir garso jungtis, intriguojanti, organiškai persipinanti, papildanti, praplečianti meno ir savęs pažinimo ribas. Vakaras nemokamas.

„Katarsis4“ narys Kazimieras Jušinskas:

„Idėja supinti garsus kilo, matyt, Vidmantei, nes ji ieškojo muzikantų. Iškart sutikom! Turėjom du susitikimus. Repeticija buvo pas rašytoją namuose. Mus labai svetingai sutiko ir tai buvo labiau pasisėdėjimas nei repeticija. Vidmantė pavaišino aviena, skaitė tekstus, kalbėjomės. Renginyje improvizacijos bus daug, bet struktūra ir tekstai suplanuoti. Kliausimės vienas kitu ir intuicija. Visi vieningai taip sutarėme.“

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments