Nutapytas „Puikus naujas pasaulis“

Organizatorių nuotr.

Vasario 10 d. 17 val. LDS Šv. Jono gatvės galerijoje (Šv. Jono g. 11, Vilnius) atidaroma tapytojos Evelinos Paukštytės personalinė paroda „Puikus naujas pasaulis“.

Man vienas džiaugsmas kurti, kad tik laiko turėčiau tiek, kiek noriu.

Evelina Paukštytė

Parodoje bus eksponuojama daugiau nei dvidešimt įvairaus formato paveikslų, atliktų akrilo technika. Anot menininkės, paveikslus sukurti paskatino perskaityta to paties pavadinimo Aldous Huxley knyga. Paroda veiks iki vasario 27 dienos.

Tapytoja Evelina Paukštytė:

„Surengti šią parodą sumaniau rugsėjį, kai į rankas pakliuvo Aldous Huxley knyga „Puikus naujas pasaulis“. Nuo pirmo puslapio man tapo aišku, kokia bus kita paroda… Vaizdiniai užplūdo, atrišau „mazgelį“ ir paleidau vaizdus.

Paveikslus „Evil boy“, „Ridikėlis“, „Agurkai“ kūriau vasarą, dar neplanuodama parodos, tačiau jie buvo mano kelrodžiai, kai tapo aišku, kad paroda bus. Aš esu moteris–šimtarankė, tad likusius „šedevrus“ sukūriau pakankamai greitai.Kalbant apie ruošimąsi parodai, jokių sunkinančių aplinkybių negaliu prisiminti.

Man vienas džiaugsmas kurti, kad tik laiko turėčiau tiek, kiek noriu. Kasdienių pareigų yra nemažai. O dėl tų iššūkių… Viskas, kas su mumis vyksta, yra ne be priežasties. Kančia ar džiaugsmas, viskas turi prasmę.Kaip galėčiau apibūdinti tikslinę „Puikaus naujo pasaulio“ auditoriją? Kuriu žmonėms, turintiems pakankamai daug vidinės ekstravagancijos.“

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments