Menininkas St. Hodge‘as atskleis pasivaikščiojimų ir pokalbių svarbą

Organizatorių nuotr.

Spalio 29 d. 20 val. Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius) įvyks 16-ojo Architektūros [pokalbių] fondo organizuojama menininko-tyrėjo, kuratoriaus iš Jungtinės Karalystės Stepheno Hodge‘o paskaita „Ekskursijos, pasivaikščiojimai, pašnekesiai ir architektas-bastūnas“.

Naudojame rimtai žaismingą intervencinę taktiką, daugiausia sukoncentruotą į tai, ką filosofas Herbertas Lachmayeris pavadino „vaikščiojimu ir kalbėjimu link egzistencijos“

Stephen Hodge

Susitikimo metu bus analizuojami „pasivaikščiojimų ir pašnekesių“ kaip meninio metodo atvejai, įrodantys ekskursijų galias, diskutuojama apie menininkų-bastūnų, bastūnų-darytojų ir kiekvieno pėsčiojo partnerystes.

Menininkas-tyrėjas Stephenas Hodge‘as:

„Ekskursijų ir pasivaikščiojimų meno praktika užsiimu jau du dešimtmečius: tiek individualiai, tiek su menininkų-tyrėjų grupe „Wrights & Sites“. Naudojame rimtai žaismingą intervencinę taktiką, daugiausia sukoncentruotą į tai, ką filosofas Herbertas Lachmayeris pavadino „vaikščiojimu ir kalbėjimu link egzistencijos“ bei trikdančią įprastus navigacijos bei miesto „įrėminimo“ modelius.

Tikiuosi, susirinkę klausytojai bus atlaidūs mano nevisapusiškam lietuvių kalbos ir architektūros išmanymui bei pristatomuose metoduose gebės rasti sau įdomios informacijos.“

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments