„Low Air“ kviečia į atsinaujinusio S. Moniuškos skvero Vilniuje pristatymą

Vilniaus miesto šokio teatras „Low Air“. © Vimantė Ruzgaitė

Balandžio 29-ąją – tarptautinę šokio dieną – Vilniaus miesto šokio teatras „Low Air“ vilniečius ir miesto svečius kviečia į atsinaujinusio S. Moniuškos skvero sostinėje pristatymą.

Gyvybingumu ir žiedais pražįstantis S. Moniuškos skveras – dovana vilniečiams, Vilniaus miestui ir jo svečiams.

„Low Air“

Renginio metu „Low Air“ trupė atliks performatyvų šokio veiksmą „Šventojo pavasario” motyvais, minint vieno įtakingiausių XX a. kompozitorių Igorio Stravinskio 50-asias mirties metines. 

Grow Air – prieš metus Vilniaus miesto šokio teatro „Low Air” drauge su kraštovaizdžio dizainere Renata Mikailionyte inicijuota ir partnerių Sodo Botanika, Fixman LT, Wix.com remiama urban kultūros auginimo akcija. Gyvybingumu ir žiedais pražįstantis S. Moniuškos skveras – dovana vilniečiams, Vilniaus miestui ir jo svečiams. Iniciatyvą taip pat palaiko ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Vilniaus miesto šokio teatras „Low Air“. © Vimantė Ruzgaitė

Skvero ir idėjos pristatymas įvyks balandžio 29 d., 13 val. Tą pačią dieną, nuo 19 val. iki 20:30 val., nuotoliniu būdu vyks gLowbal Air – virtualus šokio, judesio ir improvizacijos susitikimas, skirtas visiems pasaulio lietuviams. Iš Lietuvos transliuojamos ketvirtosios šokio pamokos mokytoja – džiazo ir bliuzo šokių atstovė Austėja Žalalytė. 

Daugiau informacijos ir registracija į nemokamą gLowbal Air susitikimą ZOOM platformoje ČIA.

0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments