„Laiptų galerijoje“ – Živilės Jasutytės prisistatymas Šiauliams

Namas šviesoje. Živilė Jasutytė

Rugsėjo 29 d. 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83, Šiauliai) atidaroma Živilės Jasutytės tapybos paroda „Vilniaus istorijos“ Šiauliuose“.

Tai mano prisistatymas Šiaulių žiūrovui.

Živilė Jasutytė

Živilė Jasutytė, šiauliečiams pažįstama kaip kelių tarptautinių festivalių „Šiaulių Monmartro Respublika“ plenerų dalyvė, savo kūryboje nepaiso ribų ir išbandė save ne tik tapytojos amplua. Todėl tarp eksponatų „Laiptų galerijos“ erdvėse bus ir staigmenų.

Ekspozicijos autorė dalyvavo apie 40-tyje parodų Lietuvoje bei užsienyje. Surengė 17 personalinių parodų. Nuo 1991 m. dirba VDA Monumentaliosios tapybos ir scenografijos katedroje.

Organizatorių nuotr.

Paroda „Laiptų galerijoje“ veiks iki 2017 m. spalio 25 d.

Tapytoja Živilė Jasutytė:

Vilnius – „mano“ miestas. Gimiau, augau, mokiausi, dirbu ir gyvenu. Na, ir visa tai, kas tuose žodžiuose telpa. Jei esi „prisirišęs“ prie miesto, visada atsiranda ir rutina. Kai bandai kurti, improvizuoti, visada randi būdų ją pakeisti. Nieko, kas natūralu, neskirstau į gera ar bloga.

„Vilniaus istorijos“ – paroda, vykusi Vilniuje, Krokuvoje ir dar kai kur, bet vis šiek tiek kitokia sudėtimi. Šiuo atveju, tai kita paroda ir man pavadinimo žodžiai „Vilniaus istorijos“ reiškia ką kitą. Labiau pati susitapatinu su tomis „istorijomis“. Tai mano prisistatymas Šiaulių žiūrovui. Rodomi bus ne tik ciklo darbai. Juose mane labiausiai domina galimybė perteikti jausmus ir nuotaikas (tuo pačiu idėjas) tapybos kalba, kurią visada puikiai skaito kiekvienas žiūrovas.

Švyturys, 2017. Živilė Jasutytė
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments