„Kaunas Art Book Fair“ skelbia atvirą kvietimą dalyviams

„Kaunas Art Book Fair“ 2019 akimirka. © A. Staniulis

Pernai sėkmingai debiutavusi ir Lietuvos meno lauką naujomis idėjomis papildžiusi iniciatyva Kauno meno leidinių mugė – „Kaunas Art Book Fair“ – grįžta ir kviečia leidėjus, knygynus bei menininkus registruotis dalyvauti antrą kartą organizuojamame renginyje.

Šia iniciatyva siekiama suburti, auginti ir puoselėti meno leidinių skaitytojų, žiūrovų, leidėjų ir kūrėjų bendruomenę.

„Kaunas Art Book Fair“

„Kaunas Art Book Fair“ – tai Kauno fotografijos galerijos ir knygyno „Six Chairs Books“ inicijuotas renginys, kurio tikslas – aktyvinti meno leidybos lauką, kelti meninio leidinio turinio ir dizaino vertės klausimus bei pažymėti Kauną ir Lietuvą kaip svarbų atradimų ir tinklaveikos tašką. 

Mugė šiemet vyks spalio 2–4  dienomis Kauno fotografijos galerijoje ir Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete.

„Kaunas Art Book Fair“ metu susijungs keli renginių aspektai, kurių pagalba į meno leidinius ir leidybos procesus bus žvelgiama iš skirtingų požiūrio taškų ir kontekstų. Renginyje leidinius pristatys ir pardavinės menininkai, leidėjai bei knygynai iš Lietuvos ir užsienio šalių.

„Kaunas Art Book Fair“ 2019 akimirka. © A. Staniulis

Mugę papildys meno leidinių paroda, vyks įvairios paskaitos, diskusijos, dirbtuvės vaikams, kitos edukacinės veiklos. Šia iniciatyva siekiama suburti, auginti ir puoselėti meno leidinių skaitytojų, žiūrovų, leidėjų ir kūrėjų bendruomenę Lietuvoje, sukurti platformą ir kartu paskatinti atvirą dialogą su plačiąja visuomene. 

Renginys atviras ir nemokamas visiems. Norintys dalyvauti, kviečiami iki rugpjūčio 20 d. užpildyti anketą, kurią galite rasti ČIA. Su atrinktais dalyviais organizatoriai susisieks iki rugpjūčio 31 dienos. Daugiau informacijos rasite „Instagram“ paskyroje @kaunas_art_book_fair bei www.kaunasartbookfair.com.

„Kaunas Art Book Fair“ 2019 akimirka. © A. Staniulis

„Kaunas Art Book Fair“ kryptį atspindintys raktiniai žodžiai: meno albumai, fotografijos knygos, zinai, žurnalai, katalogai, maži tiražai, nepriklausoma leidyba ir savilaida, laisvė eksperimentuoti ir kurti, forma, ne tik turinys, popierius ir poligrafija, paraštės ir paribiai.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments