Internetinio bendruomenės radijo iniciatyva – koncertų transliacijos iš kūrėjų studijų

Jūra Elena Šedytė. © Andrius Mazeika

Internetinio bendruomenės radijo „Palanga Street Radio“ komanda dovanoja klausytojams rudeninę koncertų seriją „SEALED“: keturis gyvai transliuojamus pasirodymus iš jaunų muzikos kūrėjų studijų, įsikūrusių Vilniuje.

Koncertų transliacijas papildo interviu su muzikantais, kurių metu apžvelgiami jų kūrybos užkulisiai bei apribotos socializacijos keliami profesiniai iššūkiai.

„Palanga Street Radio“

Tiesioginės video ir audio transliacijos yra pasiekiamos per „Palanga Street Radio“ puslapį „Facebook“ paskyrą. Šioje serijoje jau pasirodė t(reperis) „IYE“, „surf-rock” muzikos trio „shishi“ ir ruošiasi savo kūryba pasidalinti kompozitorė, vokalistė Jūra Elena Šedytė bei saksofonistų kvartetas „Katarsis4“.

Koncertų transliacijas papildo interviu su muzikantais, kurių metu apžvelgiami jų kūrybos užkulisiai bei apribotos socializacijos keliami profesiniai iššūkiai. „Palanga Street radio“ kviečia sekti radijo „Instagram“ ir „Facebook“ paskyras, kuriose bus anonsuojamas interviu laikas bei klausytojai galės patys užduoti klausimus atlikėjams.

„Palanga Street Radio“ įvykusi transliacija – „shishi“:

Lapkričio 11 d. 20 val.  įvyks trečioji „SEALED“ serijos koncerto transliacija, kurioje savo kūrybą pristatys Jūra Elena Šedytė. Menininkė pasitelkdama kompozicijos ir improvizacijos sąveiką, kuria instrumentinę ir elektroninę muziką, dalyvauja įvairiuose kolaboraciniuose tarpdisciplininiuose kūrybiniuose projektuose. Jūra Elena sieja save su kūrybine, atlikimo ir improvizacine veikla, nesistengia tilpti į labai apibrėžtas kūrybos formas, nuolat ieško įvairių garso ir kitų meno elementų sąveikos išraiškų.

„Palanga Street Radio“ yra nepriklausomas internetinis bendruomenės radijas, įsikūręs Vilniuje. Pagrindinė radijo misija – sukurti muzikos, menų ir bendradarbiavimo platformą muzikos mylėtojams Lietuvoje ir už jos ribų internete.

Radijo projektas „SEALED“ – tai koncertų ir interviu serija, leidžianti trumpam užsukti į kūrėjų studijas, priartėti ne tik prie jų muzikinių rezultatų, bet ir iš arti pažvelgti į kūrybinių procesų užkulisius.

„Palanga Street Radio“ įvykusi transliacija – „IYE“:

Visos gyvų koncertų transliacijos – nemokamos.

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments