Dizaino dokumentika: vizualinis identitetas

Featured Video Play Icon

Apie vizualinį identitetą ir jo dizainą savo patirtimi dalijasi Tomas Bartninkas (dizaino agentūra „Truth.“), Ignas Kozlovas ir Justina Muralytė-Kozlovė (dizaino agentūra „Folk“). Šio „Dizaino dokumentikos“ epizodo dalyviai stengiasi atsakyti į klausimus, koks yra tikslingas vizualinis identitetas ir kokie yra pagrindiniai „įrankiai“ dirbant su vizualiniu identitetu?

Kokie yra šiandieninių lietuviškų įmonių poreikiai vizualiniam dizainui – dabartinės užsakovų tendencijos? Ar yra egzistuojantis tvarumas (žodžių ekonomika, vaizdų pertekliaus prevencija) vizualiniame identitete, ir, jeigu taip, kas tai? Vizualinis dizainas Lietuvoje yra stilius ar mada?

Tomas Bartninkas – reklamos agentūros „TRUTH.“ strategijų vadovas, reklamos specialistas ir vienas iš reklamos meno pionierių Lietuvoje. Tomo vadovaujami darbai pasižymi itin kokybiškais ir išsamiais rinkos tyrimais, konceptualiais prieigos taškais bei gebėjimu sintetizuoti kelis teorinius instrumentarijus reklamos vizuale.

Justina Muralytė-Kozlovė yra specializuotos ženklodaros agentūros „FOLK“ strategė. Kartu su maža išskirtinių dizainerių komanda jai teko dirbti su įspūdinga industrijų ir klientų įvairove: nuo greito maisto tinklų, kosmetikos, renginių, net menininkų… iki miestų, universitetų, valstybinių institucijų ir kt.

Ignas Kozlovas – „FOLK“ kūrybos direktorius. Dizaino ekspertas pasižymi išskirtinu požiūriu ir inovatyviais darbo metodais, pripažintas ir vertinamas už logiką kūrybiškume bei sistemingumą dizaine sprendžiant klientų verslo problemas.

Kūrybinė komanda: Gabija Vanagė (projekto vadovė), Aistė M. Grajauskaitė (režisierė ir projekto koordinatorė), Gediminas Struckas (prodiuseris), Mikas Zabulionis (operatorius ir vaizdo režisierius; postprodukcija), Simona Žutautaitė (fotografė), Aušra Jankauskaitė (vertėja), Lina Šiškutė (vizualinis identitetas)

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba.

Projekto iniciatorius ir įgyvendintojas: Lietuvos dizaino forumas

Pagrindinis informacinis rėmėjas: LRT

Pagrindinis partneris: viešoji įstaiga „Meno genas“ / VOXART.lt

Kiti partneriai: portalai „Interjeras.lt“, ir „Pilotas.lt“; žurnalai „Centras“ ir „Literatūra ir menas“

0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments