Dizaino dokumentika: judančios grafikos dizainas

Featured Video Play Icon

Dizaino dokumentikos – trumpametražių pasakojimų apie šiuolaikinį lietuvišką dizainą“ epizode savo patirtimi dalijasi Otilija Morozaitė ir Dovilė Macijauskaitė. Pašnekovės pasakoja, kas yra judančios grafikos dizainas ir su kuo tai „valgoma“, koks skirtumas tarp judančios grafikos ir animacijos bei kokie klientai renkasi tokią reprezentacijos formą ir kodėl. Pokalbio metu bus svarstoma, ko trūksta švietime, kad šioje dizaino srityje būtų daugiau profesionalų?

Dovilė Macijauskaitė – tekstų kūrėja, komunikacijos specialistė, scenaristė ir kūrybininkė, daugiau nei aštuonerius metus kurianti turinį klientams Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Otilija Morozaitė – nepriklausoma kūrėja, meno vadovė, dizainerė bei 2D grafikos animatorė. Ji kuria animuotą turinį tokiems prekės ženklams kaip „Spotify“, „Microsoft“, „Red Bull“, „Natix“, „Nord VPN“ ir „NOIA Network“.

Kūrybinė komanda: Gabija Vanagė (projekto vadovė), Aistė M. Grajauskaitė (režisierė ir projekto koordinatorė), Gediminas Struckas (prodiuseris), Mikas Zabulionis (operatorius ir vaizdo režisierius; postprodukcija), Simona Žutautaitė (fotografė), Aušra Jankauskaitė (vertėja), Lina Šiškutė (vizualinis identitetas)

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba.

Projekto iniciatorius ir įgyvendintojas: Lietuvos dizaino forumas

Pagrindinis informacinis rėmėjas: LRT

Pagrindinis partneris: viešoji įstaiga „Meno genas“ / VOXART.lt

Kiti partneriai: portalai „Interjeras.lt“, ir „Pilotas.lt“; žurnalai „Centras“ ir „Literatūra ir menas“

0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments