Atidaroma D. Juodakytės paroda „Hedonisto užrašai. Kūrėjas prieš Sukurtąjį“

Organizatorių nuotr.

Balandžio 5 d. 18 val. VGMC galerijoje „Kairė–dešinė“ (Latako g. 3, Vilnius) atidaroma paroda „Hedonisto užrašai. Kūrėjas prieš Sukurtąjį“.

Kai jau esi įsijautęs į procesą, visi uždaviniai, iki tol buvę iššūkiais, tampa maloniu, kasdieniu darbu.

Dalia Juodakytė

2016 m. baigusi studijas Vilniaus dailės akademijoje, Dalia Juodakytė tęsia savo kūrybinius ieškojimus pasitelkdama išgalvoto personažo Dovydo Tylos (Hedonisto) istoriją. Jaunosios kartos menininkės kūryboje glaudžiai persipina vaizduojamoji dailė ir proza, kurių pagalba meninė fikcija parodoje tampa laikinai instaliuota realybe.

Menininkė Dalia Juodakytė:

„Parodoje lankytojai išvys kontrastą. Bus eksponuojami mano, Dalios Juodakytės, ir Hedonisto Dovydo Tylos tapyba ir piešiniai. Taip pat žiūrovai išvys Dovydo filmuotą medžiagą (video darbą) ir galės paskaityti užrašus, kurie yra šios parodos atspirties taškas.

Visi darbai sukurti būtent šiai parodai, tačiau projektas „Hedonisto užrašai“ gimė anksčiau. Ši paroda yra tęsinys. Didžiausias iššūkis buvo pradėti, pergyventi nežinomybės etapą. Po to, kai jau esi įsijautęs į procesą, visi uždaviniai, iki tol buvę iššūkiais, tampa maloniu, kasdieniu darbu.“

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments